Psychologie hry

Slabina většiny hráčů – psychika! CHCI VŠE! a nejlépe hned! :)

2. června 2009 v 0:27 | Patrik

Psychologie ukončení zúročených sázek a nastavení nového ZÁKLADNÍHO ROZLOŽENÍ ŽETONŮ je jeden z nejdůležitějších momentů každé hry! Slovo základního bych také mohl nahradit slovem BEZPEČNÉHO rozložení žetonů.

Asi mi dáte za pravdu všichni, kteří ruletu hrají, nebo jí někdy zkoušeli hrát, že se mnohokrát dostali do zisku, ale nakonec neodešli se ziskem! Proč? I na to už známe odpovědi… To co vás může udělat úspěšným jsou především tyto faktory, je to kombinace:

matematiky, statistiky, vytvářením podpůrných sázek a především dodržování disciplíny (výsledek viz. fotogalerie).

Když pojedeš autem 50km/hod a uvidíš před sebou na silnici např. 5cm díry... hodně děr, že se jim nejde vyhnout... co ty asi v autě uděláš?

Myslím, že si odpovíš stejně jako všichni ostatní - přibrzdíš a zpomalíš např. na 30km/hod,

a co uděláš když díry v silnici přestanou?

Myslím, že jako všichni za volantem přidáš opět na 50km/hod... takhle je to i s naší hrou! Pokud padají čísla co nám vyhovují - jedeme si svoji jízdu, a pokud padají ty špatné tak na to reagujeme! ROZHODNĚ NE TAK, ŽE BY JSI ZAČAL DO DĚR VE SVÉM AUTĚ ZRYCHLOVAT!!! Já mám své BMW rád a nechci mu zrušit kola, tlumiče a podvozek... stejně tak mám rád svůj herní casino kredit a proto nebudu porušovat pravidla! P.


 
 

Reklama