Kontakt

kontakt na mně

2. června 2009 v 0:59 | Patrik

Kontakty:
email: muzemevsichni@email.cz
mobil 739 303 474
skype: player_Patrik
facebook: http://www.facebook.com/player.patrik


Předem děkuji za všechny příběhy o zkušenosti s hraním či sázením.

Program na ruletu - Investor, který jsme vytvářeli s dalším specialistou a matematikem několik měsíců obsahuje soubory čísel z praxe, které jsme nashromáždili při reálných hrách.
Otevře každému hráči oči!

Při dosazení libovolných čísel z velkého archivu (který je součástí a obsahuje tisíce čísel), ti tento program ukáže jak se postupně zaplňovali čísla na plátně, a co z toho vyplývá a jak těch informací využít ve svůj prospěch. Ukazuje co se děje vždy během 100, 72, 50, 36, 18, 9 spinů, v jakém poměru padají sixliny, čtveřice, streety atd. Můžeš si zadat samozřejmě jakákoliv čísla, které máš i ze svých osobních her.

Je nastaven na několik samostatných systémů, které tě také určitě napadají pokud přemýšlíš nad ruletou. Automaticky také ukazuje výsledovku u každého systému samostatně a to po každém spinu...atd.
Postup co hraji já a jeho úpravy mají společné znaky - násobení a sčítání hodnot žetonů (jednotek) se kterými se pracuje dle předem dané statistiky. Dají se hrát jak na internetu tak na elektronické ruletě... VŠECHNY MÉ VIDEOUKÁZKY JSOU ZA REAL (ve free nehraji)! Pro hráče rulety a šachorulety jsem také na mobilu (stačí prozvonit).


Jak jsem již na blogu psal ruleta má pouze základní matematickou výhodu, ale tu si naštěstí můžeme při dodržení určitých pravidel (hrou na kombinace podpůrných sázek a sledování statistiky) převést na svou stranu! Pokud už tě nebaví prohrávat, tak mě kontaktuj a já tě přidám do skupiny hráčů nebo tě osobně proškolím. Osobní proškolení dělám po dohodě každý týden. Nehrej systémy které propagují casína! Naučím tě čeho se vyvarovat při hraní a jak svou úspěšnost naopak zvýšit!


Patrik


I pro mě autora šachorulety, která mi vydělává peníze každý den kdy hraju je pasivní příjem peněz také velmi lákavý! Pasivní příjem totiž znamená více času na rodinu, na kamarády a přátele, na dobré jídlo a zábavu! Nejjednodušší pasivní příjem je ten internetový! Přidej se do našeho týmu kde je také dost šachoruletistů!PS: Svoboda. Ať chceme, či ne, většina lidí není svobodná.

Hodně lidí je unavených, běhají pořád dokola, měsíc co měsíc, od výplaty k výplatě a tráví v práci která je často ani nebaví 8 a více hodin času každý den - a dokonce ještě nevydělají ani tolik by chtěli! Každý týden prožijí tak jako ten minulý a tak se nedostanou ke svým snům a pak si uvědomí že se jejich sny ztratili navždy. Nedovol aby se to stalo i tobě!
 
 

Reklama