Co nefunguje

Co nefunguje! To propagují casina!

2. června 2009 v 16:21 | Patrik

Všichni co se ruletou nějaký čas zabývají, nebo o ní přemýšlí jak efektivně vytvořit matematické postupy v převážné většině případů přijdou na to, že potřebují hodně velký kapitál! Všichni do jednoho totiž PROPOČÍTÁVAJÍ EXTRÉMNÍ SITUACE když "něco" nepadá! Tím myslím to, že počítájí kolik potřebují žetonů např. pro situaci když číslo nepřijde 200x, když nepřijde sixlin 50x, tucet 30x, barva 15x apd... To je ale zcela špatný směr úvah! Logicky platí rovnice, že pokud něco padá málo nebo skoro vůbec, tak na druhé straně jsou naopak čísla, sixliny, tucty, barva která padá nadprůměrně často! STRAŠNĚ MÁLO HRÁČŮ SI TO UVĚDOMUJE! Ruleta vždy byla a vždy bude hra o nerovnoměrnosti padajících čísel! To je jeden ze základních parametrů mého hraní!

Sportovní sázkaři ví co to je "podpůrná sázka v jednom sportovním utkání" kterou neumožňuje žádná ze sázkových kanceláří dát na jeden tiket. Sázkové kanceláře dobře ví proč to tak neumožňují, dostali by jsme se totiž jako sázkaři do výhody. Na ruletě ovšem můžeme takových podpůrných sázek udělat hned několik! To je další ze základních parametrů mého hraní!

Obecně platí, že ruleta má malou matematickou výhodu, ale jen pro ty co si myslí, že ruleta hraje se všemi čísly - to by pak ovšem musela být dokonalá rovnoměrnost padajících čísel, a ta naštěstí není takže si při dodržení určitých pravidel převádíme výhodu na svou stranu! Pokud už tě nebaví prohrávat, a dělat na ruletě pokusy tak mě kontaktuj a já tě osobně proškolím. Naučím tě čeho se vyvarovat při hraní a jak svou úspěšnost naopak zvýšit! Školení dělám 1 do týdne, jinak se věnuji převážně svému hraní, které mi vydělává tolik abych mohl být spokojen a zatím nemám problém to ostatním hráčům ukazovat. K dnešnímu dni jsem přidal do mé uzavřené skupiny šachorulety již přes 720 hráčů!

Níže uvedené systémy propagují casína! Proč asi? :) ví moc dobře, že pokud hráč hraje tyhle extrémně progresívní systémy kdy se má prvním chyceným číslem dostat do plusového stavu, (to je velmi lákavá představa pro mnoho lidí) - dostávat se tedy do plusu velmi rychle a snadno! Dostane se ale brzy do situace kdy mu nebude stačit kapitál a prohraje vše! A kdyby měl obrovský kapitál připraven, tak ho zastaví limity sázek - tím se chrání casína před velmi bohatými hráči!

V klasickém casínu s krupiérem se moje šachoruleta na plátně hrát nedá, vzhledem k tomu, že kombinujeme sázky a na každé z nich je často různý počet žetonů, který se během hraní stále mění - nikdo nemá v hlavě takový procesor, aby si všechny žetony pamatoval když je krupiér ze stolu sundá!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Taky když jsem začínal před cca 6 lety, začal jsem hrát na barvy a na tucty...


Systém veřejně známý jako Martingale - zdvojnásobování sázek! Nejslavnější, nejznámější a nejpoužívanější systém v minulosti. Taky nejzrádnější během chvíle přijdete o vše! Je hodně webových stránek který tento postup propagují jako jedničku :) já tomu říkám ruletní mor!

Princip systému: Vsadíš 1 žeton na barvu kterou si vybereš (červená či černá)
a budeš stále sázet jen na ni dokud nepadne.
Pokud prohraješ, zdvojnásobíš sázku, takže vsadíš příště 2 žetony. Znova prohraješ, tak příště vsadíš 4 žetony. A když zase prohraješ, tak příště musíš vsadit 8 žetonů, pak 16 žetonů, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048 atd... a to vše kvůli výhře 1 žetonu.


Není velká vzácnost, že opačná barva ti přijde 15x!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém veřejně známý jako Tříštěný Martingale - také zdvojnásobování sázek, ale podle předem dané šablony (předlohy) - na které máte vypsáno kterou barvu budete hrát... Po každé výhře 1 žetonu jdete zase na jinou variantu kdy máte napsány barvy v jakém sledu je budete sázet. Sice větší pravděpodobnost že přežijete než u klasického Martingale, ale přesto hrůza! Nehrát.

Pokud máte min. 1024 žetonů je to kapitál pouze na 10 spinů! Vyhráváte, ale vždy jen jeden ubohý žeton!

Fakta pro sázkaře tenisu: mám-li vybraných 10 tenisových zápasů, tak musím dát 1024 variant, abych měl 100% jistotu, že jeden tiket vyhrává.

Hraji-li 8 fotbalových, nebo hokejových zápasů je to neuvěřitelných 6.561 možných variant, jak to může dopadnout... a jen jedna je správná! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém který koluje pod názvem Tercius - systém, při kterém také hrajete na jakékoliv vnější sázky (barvy, sudá či lichá čísla, nebo spodní a vrchní čísla). Systém postavený na tom, že tyto sázky nebudou chodit v horším poměru než 70:30.
Tento systém hraje mnoho hráčů v USA, kteří mají ruletu jako jediný příjem financí... u mě si oblibu nenašel, vzhledem k tomu, že je hlavně časově náročný a má velmi nízký efekt.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém veřejně známý jako 63... sázka na 2 ze 3 tuctů (nebo sloupců). Šance na výhru je tedy 24/37.

Hraje se tak, že 1. spin je sázka 1 žeton na jeden tucet a 1 žeton na druhý tucet (pokud padne číslo, které je v našem tutu, vyhráváme 1 žeton)

2. spin pokud jsme prohráli musíme dát sázky 3 - 3 žetony, další progrese pokud jsme prohráli je 9 - 9, poté 27 - 27, pokud jsme opět prohráli progrese je už 81 - 81 a pak už 243 - 243 a to vše opět pouze pro 1 žeton! Opět ruletní mor!

Systém, pro hráče s vyšším kapitálem a přesto 1 prohra Vám vezme výhry za dlouhé období... Již nespočetněkrát jsem viděl situaci, kdy padne kulička 7x do jednoho tuctu a popř. k tomu ještě do čísla 0. Právě v tu nejhorší dobu, když hrajete na dva jiné tucty. Můj rekord na živé hře v casinu bylo 12x v řadě krupiéři hodili střední sloupec.

Tip pro trpělivé hráče: Pokud hrajete elektronickou ruletu, hrajte tucet, který právě padl! Pokud Vám tento tucet přijde ještě sedmkrát vyhrajete za 10,-Kč krásných 21.870,-Kč! A to tak, že použijete výhry jako další vklad! (1. výhra 30,-Kč, 2. výhra 90,-Kč, 3 výhra 270,-Kč atd. až po 7 výhru 21.870,-Kč).


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém veřejně známí jako Fibonacciho - vychází z tzv. Fibonacciho řady 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, ... následující číslo je vždy součtem předcházejících dvou čísel. Je to také "odšktávací systém". Hraje se opět na barvu, nebou sudou a lichou, popř. malá a velká čísla.

Jestliže vsadím na červenou 1 žeton a padne černá, posouvám se v řadě o jedno místo dopředu s výší sázky. Jestliže vyhraju, škrtám 2 čísla zprava, jinými slovy škrtám to, co jsem vyhrál. Při prohře tedy zapisuji jedno číslo a při výhře škrtám dvě.

Dle mých osobních zkušeností se každá pátá hra dostává tam kam nechceme, a složitě se z toho hrabe ven. Fibonacci byl velký matematik nic proti němu, italové si ho zřejmě velmi váží, jak jsem se sám přesvědčil v Římě kousek od Colosea (cca 300m) podle něj pojmenovali ulici, ve které se dobře odpočívá po dlouhé tůře, protože je součástí velmi pěkného parku.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...další morové rány najdete na webech o ruletě. Pokud na takovém webu uvidíte reklamní bannery známích sázkových kanceláří a casín tak jste udělali radost majiteli těchto stránek, právě jste mu vydělali pár halířů (afiliate a návštevnost webu je to co je zajímá).

Pokud ti casíno nabízí bonus za tvůj vklad, VŽDY HO ODMÍTNI... kdyby jsi ho totiž zúročil na ruletě a chtěl peníze vybrat tak narazíš! Podmínky pro výběr jsou skoro nemožné splnit a většinou se týkají protočení na internetových výherních automatech. Dokonce ti nevrátí ani tvé peníze co jsi vložil dokud nesplníš tyto podmínky. Pozor na to! TAKŽE BONUSY NEBRAT!


NA AUTOMATY VŮBEC NESAHEJ!!! ANI Z LEGRACE!!! Ty nemají s matematikou a logikou nic co společného!

U starší generace automatů prohrál průměrný gambler svou celoměsíční výplatu za 6 - 12 hodin, u novodobé generace tzv. VLT automatů to má za 45 - 90 minut. VLT šetří čas a ničí lidi.

Šachotuletě zdar, Patrik
 
 

Reklama