Komentáře

1 Sukacek Sukacek | 18. července 2009 v 19:53 | Reagovat

ahoj, vyzkousel jsem vsechny uvedene systemy a je pravda, ze se zadnym se neda dlouhodobe uspet, alespon dle me.chvili vypadal nadejne Fibonacci, pak 63, ale po chvili hrani KO..
to Petr: system na obe barvy jsem take zkosel, jakym systemem ho prosim te hrajes?

2 Xixao Xixao | 21. srpna 2009 v 11:55 | Reagovat

Vážení, znám ve svém okruhu dva lidí co se živí obchodováním na komoditním trhu. Neznám ale NIKOHO KDO SE ŽIVÍ RULETOU. A to proto, že se ruletou živit nelze. Systém, kde máš v již v základu pravděpodobnost výhry menší než 0.5 je dlouhodobě prodělečný a tento poměr nenarovná ani sebelepší organizace sázení. Vydělávat by ruleta mohla pouze v případě, kdyby základní pravděpodobnost výhry byla vyšší než 0.5. (např. na ruletě místo zelené nuly černé / červené číslo navíc) Pak by základní pravděpodobnost výhry byla místo 18/37 (při sázce na barvy/odd) 19/37 a jakýmkoli systémem by úspěšně šlo eliminovat případné ztráty. Potom by ale asi přestala existovat kasina s ruletou, že..

3 Martin Martin | E-mail | 21. srpna 2009 v 12:07 | Reagovat

Ahoj Xi, ruleta má sice matematickou výhodu kvůli nule, ale kolikrát ti během hraní příjde? Mě za celý večer co třeba sedím u rulety přijde 3x, 4x někdy nepřijde vůbec. Na nulu se vymlouvá většina hráčů co prohrála :) Já už neprohrál 3 měsíce, a to hraju pravidelně. Martin

4 Martin Martin | E-mail | 21. srpna 2009 v 12:11 | Reagovat

Casina vydělávají úplně na něčem jiném... běž se podívat na živou hru a uvidíš co se tam děje! Frajeři hrají co je napadne, nemají žádný systém a už vůbec nepočítají žetony. Tady se mluví o matematice. Martin

5 Xixao Xixao | 21. srpna 2009 v 15:38 | Reagovat

Na nulu se nevymlouvám, jen s ní počítám což je snad matematika, ne? Co jsem hrál tak téměř vždy Martinagle nebo 63 (nebo vlastní kombinace). Máš pravdu že jsem většinou vždy nakonec prohrál a svého stropu (částku po které bych přestal hrát) jsem dosáh jen jednou. Také znám pár webů, o jejichž serióznosti lze pochybovat (např.prezentující martinagle jako úžasnou neporazitelnou novinku a weby připomínající spíš placenou reklamu kasin ve stylu rádoby článků). Informaci o existenci zaručeného systému na vítězství beru se zaslouženým despektem. V matematice nejsem žádný nováček (ze statistiky jsem byl celkem dobrej), mám jen trochu obavy že ono přesunutí výhody na stranu sázejícího není možné. Aspoň si to neumím představit. No ale jestli to možné je, tak to bude pro mě novinka a budu čumět jak drát. Sázející dorost znám a je u nich úplně jedno jestli ty peníze vrazí do sazky na náhodný tip nebo do rulety.

6 Xixao Xixao | 21. srpna 2009 v 15:55 | Reagovat

Přiznávám že byla chyba hrát dál martinagle nebo 63, ikdyž jsem si spočítal, že je dlouhodobě prodělečný ve velice překvapivém poměru výhry 18/37 [= šance na výhru * částka výhry / (šance na prohru * částka prohry + šance na výhru * částka výhry)]. Hrozně mě zajímá jakým systémem lze tento poměr zlomit. Selský rozum mi říká že to nejde a že na ruletě sice vydělávat lze, jen musíš nějaké to aspoň virtuální kasíno vlastnit..

7 Patrik Patrik | E-mail | 21. srpna 2009 v 16:25 | Reagovat

Ahoj Xixao,

je vidět že už jsi pár spinů odehrál a máš dost zkušeností s ruletou. Je také pravda, že tebou výše zmíněné systémy opravdu nemá smysl hrát! Ty co tvrdí na svých stránkách  že ano, mají provize z toho že tam ty peníze v casinu necháš (affiliate provizní systém). Mé systémy jsou "vícespinové" jen tak si můžeš převést matematickou výhodu na svou stranu... Pokud by jsi měl neomezený kapitál, můžeš hrát i martingale a 63 :)

Matematice zdar, Patrik

8 Asheen Asheen | Web | 22. srpna 2009 v 22:30 | Reagovat

...sákra..koukám, že jste tady všichni pařmeni...já tomu nerozumím, ale chci se poučit, jdu se tu porozhlédnout.

9 boo boo | 7. září 2009 v 15:52 | Reagovat

Ruleta je fajn hra, nicméně Martin zde říká, že na nulu se vyhrává ten kdo prohraje. Ta nula se používá pro jednoduchost, protože máme 36 čísel a nulu. Vyplácení výhry je 1:36 (1:35 ale sázka zůstává na stole, takže 1:36). Pokud se ti nelíbí nula, tak je tam navíc třeba 10ka, nebo 11ka, to je úplně jedno. A systém? Že hráči nemají systém? Co to je za blud, každé nové zatočení nemá nic společného s tím co padlo minule. Na živé ruletě jsem viděl 4x za sebou padnout nulu. Kdybych řekl, že teď padne 4x nula tak je to 1 ku 37x37x37x37, ale před každým zatočením to bylo pouze 1 ku 37. I páté zatočení byla šance, že padne opět nula 1:37. Kdybych řekl, že padne nula 5x za sebou tak by to bylo 1:37na pátou. Já mám ruletu rád, ale matematiku mám rád také. Takže ruletu hraju jen tak třeba na oslavách narozenin.    

10 Michal MC Michal MC | 26. února 2010 v 16:01 | Reagovat

Tak vás seznámím se svým počínáním. Jsem student VŠ a šel jsem se jednou podívat na ruletu. Pak jsem si asi půl hodiny zkoušel vzpomenout na systém Martingale. Během této půlhodiny kamarádi hráli a ale nijak systematicky a celkem jim to nešlo. Pak jsem začal já a vsázel jenom na barvy. Základní sázka byla 10 kč (takže pak jsem zvyšoval na 20, 40, 80, 160 pokud nešlo to, co jsem sázel). Během pár týdnů jsem se naučil pár základních pravdiel. 1: Nikdy nevsázej víc, než bys dokázal prohrát (takže jsem si sebou vzal na hru vždy jen 200 Kč).
2: Jak tu na serveru bylo už napsáno, tak opravdu padají dost dlouhé řady stejných (např. jen červené/černé nebo jen sudé/liché) čísel. Tak jsem při této konkrétní řadě opravdu velmi vydělával, protože jsem dycky vsázel na barvu, která padla. Pokud u té elektronické rulety je vidět, jak padala minulá čísla, tak si můžete všimnout, že se vícekrát opakují stejné barvy než opačné (cik cak).
3: Ať jste kdekoli, tak si alespoň něco malého k pití dát musíte. Ale většinou ještě chcete. Mě se stalo, že jsem za půl hodiny měl 200 kč v plusu, ale pak jsem tam stejně kecal s kamarády a nakonec jsem za pár piv ty peníze dal.
A to mě vedlo k tomu, že pokud prohraju celkově dvě stovky, tak ještě musím zaplatit piva. Pokud vyhraju, tak skončim skoro na nule, ale v obou případěch se u rulety po 10 minutách nudím.
Takže závěrem: bylo hezké si ji zahrát, během měsíce jsem čistě vydělal tímto asi 2500 kč, ale propil jsem stejně asi 1500 a ten měsíc jsem se v herně/hospodě dost nudil. A nervy a velký počáteční kapitál na opravdu velké sázení nemám. Takže radši pracuju a chodím do hospody jen za zábavou. Divná myšlenka, která by mě na začátku vůbec nenapadla. Schválně jestli má někdo taky takovou zkušenost!?

11 Honza Honza | 9. března 2010 v 13:18 | Reagovat

Zdar,
chodím si s kamarádem ca 2x týdně zahrát ruletu. Bereme si s sebou do kapsy tak 1000Kč a vybíráme si jen elektronické rulety, kde máme pití ke hře zdarma. Začínám hrát za 200kč tak že vsázím 10 kč na čveřici a když mám náladu tak + 10kč na dvojici. v 90% něco vždy přijde. Hraju tak do té doby než mám na kontě tak ca 1000kč, potom vsázím pouze na čísla. Vyberu si jich ca 5 a hraju dokud něco nepadne. Jakmile mám víc peněz ca 2000Kč. vsázím na dvě nebo pouze na jedno číslo 30-50Kč...jakmile padne jdu domů, když nepadne vybírám minimálně 1000Kč a svůj vklad jsem zpětinásobil a ještě vypil 5piv zdarma. Několikrát se mi podařilo odcházet s 15tis ale i pouze s 1000Kč. Jednou jsem tam nechal celou 1000Kč, ale jen proto, že jsem si dal moc piv a neudržel se a chtěl vyhrát hned.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.