Co nefunguje! To propagují casina!

2. června 2009 v 16:21 | Patrik |  Co nefunguje

Všichni co se ruletou nějaký čas zabývají, nebo o ní přemýšlí jak efektivně vytvořit matematické postupy v převážné většině případů přijdou na to, že potřebují hodně velký kapitál! Všichni do jednoho totiž PROPOČÍTÁVAJÍ EXTRÉMNÍ SITUACE když "něco" nepadá! Tím myslím to, že počítájí kolik potřebují žetonů např. pro situaci když číslo nepřijde 200x, když nepřijde sixlin 50x, tucet 30x, barva 15x apd... To je ale zcela špatný směr úvah! Logicky platí rovnice, že pokud něco padá málo nebo skoro vůbec, tak na druhé straně jsou naopak čísla, sixliny, tucty, barva která padá nadprůměrně často! STRAŠNĚ MÁLO HRÁČŮ SI TO UVĚDOMUJE! Ruleta vždy byla a vždy bude hra o nerovnoměrnosti padajících čísel! To je jeden ze základních parametrů mého hraní!

Sportovní sázkaři ví co to je "podpůrná sázka v jednom sportovním utkání" kterou neumožňuje žádná ze sázkových kanceláří dát na jeden tiket. Sázkové kanceláře dobře ví proč to tak neumožňují, dostali by jsme se totiž jako sázkaři do výhody. Na ruletě ovšem můžeme takových podpůrných sázek udělat hned několik! To je další ze základních parametrů mého hraní!

Obecně platí, že ruleta má malou matematickou výhodu, ale jen pro ty co si myslí, že ruleta hraje se všemi čísly - to by pak ovšem musela být dokonalá rovnoměrnost padajících čísel, a ta naštěstí není takže si při dodržení určitých pravidel převádíme výhodu na svou stranu! Pokud už tě nebaví prohrávat, a dělat na ruletě pokusy tak mě kontaktuj a já tě osobně proškolím. Naučím tě čeho se vyvarovat při hraní a jak svou úspěšnost naopak zvýšit! Školení dělám 1 do týdne, jinak se věnuji převážně svému hraní, které mi vydělává tolik abych mohl být spokojen a zatím nemám problém to ostatním hráčům ukazovat. K dnešnímu dni jsem přidal do mé uzavřené skupiny šachorulety již přes 720 hráčů!

Níže uvedené systémy propagují casína! Proč asi? :) ví moc dobře, že pokud hráč hraje tyhle extrémně progresívní systémy kdy se má prvním chyceným číslem dostat do plusového stavu, (to je velmi lákavá představa pro mnoho lidí) - dostávat se tedy do plusu velmi rychle a snadno! Dostane se ale brzy do situace kdy mu nebude stačit kapitál a prohraje vše! A kdyby měl obrovský kapitál připraven, tak ho zastaví limity sázek - tím se chrání casína před velmi bohatými hráči!

V klasickém casínu s krupiérem se moje šachoruleta na plátně hrát nedá, vzhledem k tomu, že kombinujeme sázky a na každé z nich je často různý počet žetonů, který se během hraní stále mění - nikdo nemá v hlavě takový procesor, aby si všechny žetony pamatoval když je krupiér ze stolu sundá!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Taky když jsem začínal před cca 6 lety, začal jsem hrát na barvy a na tucty...


Systém veřejně známý jako Martingale - zdvojnásobování sázek! Nejslavnější, nejznámější a nejpoužívanější systém v minulosti. Taky nejzrádnější během chvíle přijdete o vše! Je hodně webových stránek který tento postup propagují jako jedničku :) já tomu říkám ruletní mor!

Princip systému: Vsadíš 1 žeton na barvu kterou si vybereš (červená či černá)
a budeš stále sázet jen na ni dokud nepadne.
Pokud prohraješ, zdvojnásobíš sázku, takže vsadíš příště 2 žetony. Znova prohraješ, tak příště vsadíš 4 žetony. A když zase prohraješ, tak příště musíš vsadit 8 žetonů, pak 16 žetonů, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048 atd... a to vše kvůli výhře 1 žetonu.


Není velká vzácnost, že opačná barva ti přijde 15x!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém veřejně známý jako Tříštěný Martingale - také zdvojnásobování sázek, ale podle předem dané šablony (předlohy) - na které máte vypsáno kterou barvu budete hrát... Po každé výhře 1 žetonu jdete zase na jinou variantu kdy máte napsány barvy v jakém sledu je budete sázet. Sice větší pravděpodobnost že přežijete než u klasického Martingale, ale přesto hrůza! Nehrát.

Pokud máte min. 1024 žetonů je to kapitál pouze na 10 spinů! Vyhráváte, ale vždy jen jeden ubohý žeton!

Fakta pro sázkaře tenisu: mám-li vybraných 10 tenisových zápasů, tak musím dát 1024 variant, abych měl 100% jistotu, že jeden tiket vyhrává.

Hraji-li 8 fotbalových, nebo hokejových zápasů je to neuvěřitelných 6.561 možných variant, jak to může dopadnout... a jen jedna je správná! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém který koluje pod názvem Tercius - systém, při kterém také hrajete na jakékoliv vnější sázky (barvy, sudá či lichá čísla, nebo spodní a vrchní čísla). Systém postavený na tom, že tyto sázky nebudou chodit v horším poměru než 70:30.
Tento systém hraje mnoho hráčů v USA, kteří mají ruletu jako jediný příjem financí... u mě si oblibu nenašel, vzhledem k tomu, že je hlavně časově náročný a má velmi nízký efekt.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém veřejně známý jako 63... sázka na 2 ze 3 tuctů (nebo sloupců). Šance na výhru je tedy 24/37.

Hraje se tak, že 1. spin je sázka 1 žeton na jeden tucet a 1 žeton na druhý tucet (pokud padne číslo, které je v našem tutu, vyhráváme 1 žeton)

2. spin pokud jsme prohráli musíme dát sázky 3 - 3 žetony, další progrese pokud jsme prohráli je 9 - 9, poté 27 - 27, pokud jsme opět prohráli progrese je už 81 - 81 a pak už 243 - 243 a to vše opět pouze pro 1 žeton! Opět ruletní mor!

Systém, pro hráče s vyšším kapitálem a přesto 1 prohra Vám vezme výhry za dlouhé období... Již nespočetněkrát jsem viděl situaci, kdy padne kulička 7x do jednoho tuctu a popř. k tomu ještě do čísla 0. Právě v tu nejhorší dobu, když hrajete na dva jiné tucty. Můj rekord na živé hře v casinu bylo 12x v řadě krupiéři hodili střední sloupec.

Tip pro trpělivé hráče: Pokud hrajete elektronickou ruletu, hrajte tucet, který právě padl! Pokud Vám tento tucet přijde ještě sedmkrát vyhrajete za 10,-Kč krásných 21.870,-Kč! A to tak, že použijete výhry jako další vklad! (1. výhra 30,-Kč, 2. výhra 90,-Kč, 3 výhra 270,-Kč atd. až po 7 výhru 21.870,-Kč).


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systém veřejně známí jako Fibonacciho - vychází z tzv. Fibonacciho řady 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, ... následující číslo je vždy součtem předcházejících dvou čísel. Je to také "odšktávací systém". Hraje se opět na barvu, nebou sudou a lichou, popř. malá a velká čísla.

Jestliže vsadím na červenou 1 žeton a padne černá, posouvám se v řadě o jedno místo dopředu s výší sázky. Jestliže vyhraju, škrtám 2 čísla zprava, jinými slovy škrtám to, co jsem vyhrál. Při prohře tedy zapisuji jedno číslo a při výhře škrtám dvě.

Dle mých osobních zkušeností se každá pátá hra dostává tam kam nechceme, a složitě se z toho hrabe ven. Fibonacci byl velký matematik nic proti němu, italové si ho zřejmě velmi váží, jak jsem se sám přesvědčil v Římě kousek od Colosea (cca 300m) podle něj pojmenovali ulici, ve které se dobře odpočívá po dlouhé tůře, protože je součástí velmi pěkného parku.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...další morové rány najdete na webech o ruletě. Pokud na takovém webu uvidíte reklamní bannery známích sázkových kanceláří a casín tak jste udělali radost majiteli těchto stránek, právě jste mu vydělali pár halířů (afiliate a návštevnost webu je to co je zajímá).

Pokud ti casíno nabízí bonus za tvůj vklad, VŽDY HO ODMÍTNI... kdyby jsi ho totiž zúročil na ruletě a chtěl peníze vybrat tak narazíš! Podmínky pro výběr jsou skoro nemožné splnit a většinou se týkají protočení na internetových výherních automatech. Dokonce ti nevrátí ani tvé peníze co jsi vložil dokud nesplníš tyto podmínky. Pozor na to! TAKŽE BONUSY NEBRAT!


NA AUTOMATY VŮBEC NESAHEJ!!! ANI Z LEGRACE!!! Ty nemají s matematikou a logikou nic co společného!

U starší generace automatů prohrál průměrný gambler svou celoměsíční výplatu za 6 - 12 hodin, u novodobé generace tzv. VLT automatů to má za 45 - 90 minut. VLT šetří čas a ničí lidi.

Šachotuletě zdar, Patrik
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sukacek Sukacek | 18. července 2009 v 19:53 | Reagovat

ahoj, vyzkousel jsem vsechny uvedene systemy a je pravda, ze se zadnym se neda dlouhodobe uspet, alespon dle me.chvili vypadal nadejne Fibonacci, pak 63, ale po chvili hrani KO..
to Petr: system na obe barvy jsem take zkosel, jakym systemem ho prosim te hrajes?

2 Xixao Xixao | 21. srpna 2009 v 11:55 | Reagovat

Vážení, znám ve svém okruhu dva lidí co se živí obchodováním na komoditním trhu. Neznám ale NIKOHO KDO SE ŽIVÍ RULETOU. A to proto, že se ruletou živit nelze. Systém, kde máš v již v základu pravděpodobnost výhry menší než 0.5 je dlouhodobě prodělečný a tento poměr nenarovná ani sebelepší organizace sázení. Vydělávat by ruleta mohla pouze v případě, kdyby základní pravděpodobnost výhry byla vyšší než 0.5. (např. na ruletě místo zelené nuly černé / červené číslo navíc) Pak by základní pravděpodobnost výhry byla místo 18/37 (při sázce na barvy/odd) 19/37 a jakýmkoli systémem by úspěšně šlo eliminovat případné ztráty. Potom by ale asi přestala existovat kasina s ruletou, že..

3 Martin Martin | E-mail | 21. srpna 2009 v 12:07 | Reagovat

Ahoj Xi, ruleta má sice matematickou výhodu kvůli nule, ale kolikrát ti během hraní příjde? Mě za celý večer co třeba sedím u rulety přijde 3x, 4x někdy nepřijde vůbec. Na nulu se vymlouvá většina hráčů co prohrála :) Já už neprohrál 3 měsíce, a to hraju pravidelně. Martin

4 Martin Martin | E-mail | 21. srpna 2009 v 12:11 | Reagovat

Casina vydělávají úplně na něčem jiném... běž se podívat na živou hru a uvidíš co se tam děje! Frajeři hrají co je napadne, nemají žádný systém a už vůbec nepočítají žetony. Tady se mluví o matematice. Martin

5 Xixao Xixao | 21. srpna 2009 v 15:38 | Reagovat

Na nulu se nevymlouvám, jen s ní počítám což je snad matematika, ne? Co jsem hrál tak téměř vždy Martinagle nebo 63 (nebo vlastní kombinace). Máš pravdu že jsem většinou vždy nakonec prohrál a svého stropu (částku po které bych přestal hrát) jsem dosáh jen jednou. Také znám pár webů, o jejichž serióznosti lze pochybovat (např.prezentující martinagle jako úžasnou neporazitelnou novinku a weby připomínající spíš placenou reklamu kasin ve stylu rádoby článků). Informaci o existenci zaručeného systému na vítězství beru se zaslouženým despektem. V matematice nejsem žádný nováček (ze statistiky jsem byl celkem dobrej), mám jen trochu obavy že ono přesunutí výhody na stranu sázejícího není možné. Aspoň si to neumím představit. No ale jestli to možné je, tak to bude pro mě novinka a budu čumět jak drát. Sázející dorost znám a je u nich úplně jedno jestli ty peníze vrazí do sazky na náhodný tip nebo do rulety.

6 Xixao Xixao | 21. srpna 2009 v 15:55 | Reagovat

Přiznávám že byla chyba hrát dál martinagle nebo 63, ikdyž jsem si spočítal, že je dlouhodobě prodělečný ve velice překvapivém poměru výhry 18/37 [= šance na výhru * částka výhry / (šance na prohru * částka prohry + šance na výhru * částka výhry)]. Hrozně mě zajímá jakým systémem lze tento poměr zlomit. Selský rozum mi říká že to nejde a že na ruletě sice vydělávat lze, jen musíš nějaké to aspoň virtuální kasíno vlastnit..

7 Patrik Patrik | E-mail | 21. srpna 2009 v 16:25 | Reagovat

Ahoj Xixao,

je vidět že už jsi pár spinů odehrál a máš dost zkušeností s ruletou. Je také pravda, že tebou výše zmíněné systémy opravdu nemá smysl hrát! Ty co tvrdí na svých stránkách  že ano, mají provize z toho že tam ty peníze v casinu necháš (affiliate provizní systém). Mé systémy jsou "vícespinové" jen tak si můžeš převést matematickou výhodu na svou stranu... Pokud by jsi měl neomezený kapitál, můžeš hrát i martingale a 63 :)

Matematice zdar, Patrik

8 Asheen Asheen | Web | 22. srpna 2009 v 22:30 | Reagovat

...sákra..koukám, že jste tady všichni pařmeni...já tomu nerozumím, ale chci se poučit, jdu se tu porozhlédnout.

9 boo boo | 7. září 2009 v 15:52 | Reagovat

Ruleta je fajn hra, nicméně Martin zde říká, že na nulu se vyhrává ten kdo prohraje. Ta nula se používá pro jednoduchost, protože máme 36 čísel a nulu. Vyplácení výhry je 1:36 (1:35 ale sázka zůstává na stole, takže 1:36). Pokud se ti nelíbí nula, tak je tam navíc třeba 10ka, nebo 11ka, to je úplně jedno. A systém? Že hráči nemají systém? Co to je za blud, každé nové zatočení nemá nic společného s tím co padlo minule. Na živé ruletě jsem viděl 4x za sebou padnout nulu. Kdybych řekl, že teď padne 4x nula tak je to 1 ku 37x37x37x37, ale před každým zatočením to bylo pouze 1 ku 37. I páté zatočení byla šance, že padne opět nula 1:37. Kdybych řekl, že padne nula 5x za sebou tak by to bylo 1:37na pátou. Já mám ruletu rád, ale matematiku mám rád také. Takže ruletu hraju jen tak třeba na oslavách narozenin.    

10 Michal MC Michal MC | 26. února 2010 v 16:01 | Reagovat

Tak vás seznámím se svým počínáním. Jsem student VŠ a šel jsem se jednou podívat na ruletu. Pak jsem si asi půl hodiny zkoušel vzpomenout na systém Martingale. Během této půlhodiny kamarádi hráli a ale nijak systematicky a celkem jim to nešlo. Pak jsem začal já a vsázel jenom na barvy. Základní sázka byla 10 kč (takže pak jsem zvyšoval na 20, 40, 80, 160 pokud nešlo to, co jsem sázel). Během pár týdnů jsem se naučil pár základních pravdiel. 1: Nikdy nevsázej víc, než bys dokázal prohrát (takže jsem si sebou vzal na hru vždy jen 200 Kč).
2: Jak tu na serveru bylo už napsáno, tak opravdu padají dost dlouhé řady stejných (např. jen červené/černé nebo jen sudé/liché) čísel. Tak jsem při této konkrétní řadě opravdu velmi vydělával, protože jsem dycky vsázel na barvu, která padla. Pokud u té elektronické rulety je vidět, jak padala minulá čísla, tak si můžete všimnout, že se vícekrát opakují stejné barvy než opačné (cik cak).
3: Ať jste kdekoli, tak si alespoň něco malého k pití dát musíte. Ale většinou ještě chcete. Mě se stalo, že jsem za půl hodiny měl 200 kč v plusu, ale pak jsem tam stejně kecal s kamarády a nakonec jsem za pár piv ty peníze dal.
A to mě vedlo k tomu, že pokud prohraju celkově dvě stovky, tak ještě musím zaplatit piva. Pokud vyhraju, tak skončim skoro na nule, ale v obou případěch se u rulety po 10 minutách nudím.
Takže závěrem: bylo hezké si ji zahrát, během měsíce jsem čistě vydělal tímto asi 2500 kč, ale propil jsem stejně asi 1500 a ten měsíc jsem se v herně/hospodě dost nudil. A nervy a velký počáteční kapitál na opravdu velké sázení nemám. Takže radši pracuju a chodím do hospody jen za zábavou. Divná myšlenka, která by mě na začátku vůbec nenapadla. Schválně jestli má někdo taky takovou zkušenost!?

11 Honza Honza | 9. března 2010 v 13:18 | Reagovat

Zdar,
chodím si s kamarádem ca 2x týdně zahrát ruletu. Bereme si s sebou do kapsy tak 1000Kč a vybíráme si jen elektronické rulety, kde máme pití ke hře zdarma. Začínám hrát za 200kč tak že vsázím 10 kč na čveřici a když mám náladu tak + 10kč na dvojici. v 90% něco vždy přijde. Hraju tak do té doby než mám na kontě tak ca 1000kč, potom vsázím pouze na čísla. Vyberu si jich ca 5 a hraju dokud něco nepadne. Jakmile mám víc peněz ca 2000Kč. vsázím na dvě nebo pouze na jedno číslo 30-50Kč...jakmile padne jdu domů, když nepadne vybírám minimálně 1000Kč a svůj vklad jsem zpětinásobil a ještě vypil 5piv zdarma. Několikrát se mi podařilo odcházet s 15tis ale i pouze s 1000Kč. Jednou jsem tam nechal celou 1000Kč, ale jen proto, že jsem si dal moc piv a neudržel se a chtěl vyhrát hned.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama